انجام پروژه های معماری با نرم افزار رویت Revit

Autodesk Revit نرم‌افزار مدل‌سازی اطلاعات ساختمان است که برای استفادهٔ مهندسان معمار، عمران و تأسیسات کاربرد دارد و برای مدل‌سازی سه‌بعدی و ترسیم جزئیات ساختمانی استفاده می‌شود. این برنامه به کاربران توان طراحی ساختمان و سازه و مولفه‌های آن به صورت سه بعدی، یادداشت و علامت گذاری با عناصر دوبعدی و دسترسی اطلاعات ساختمانی از پایگاه داده‌های مدل ساختمان را می‌دهد.

رویت Revit قادر به گردآوری اطلاعات و مدل سازی ساختمان به گونه‌ای ۴ بعدی (قابلیت مدیریت مالی و هزینه تولید و مصرف بر پایه زمان علاوه بر ترسیم سه بعدی را ۴D BIM می‌نامند) با ابزاری برای طرح‌ریزی و ردیابی طبقات مختلف در شیوه زندگی ساختمان، از مفهوم تا ساخت و ویرانی پس از آن است. رقیب اصلی نرم‌افزار رویت در بازار تکلا استراکچرز و آرشیتکچرال دسکتاپ می‌باشد.

شرکت Charles River Software در ۳۱ اکتبر سال ۱۹۹۷ در شهر نیوتن ایالت ماساچوست توسط Leonid Raiz و Irwin Jungreis تاسیس شد که توسعه دهندگان اصلی نرم افزار Pro/Engineer شرکت PTC بودند که یک نرم افزار طراحی مکانیک بود. هدف از تاسیس این شرکت، وارد کردن قدرت مدل سازی پارامتری نرم افزار Pro/Engineer به صنعت ساختمان سازی بود (شرکت PTC در گذشته سعی کرده بود نرم افزار تازه خریداری شده Reflex را در بخش ساخت و ساز تبلیغ کند، اما با شکست مواجه شده بود). Raiz و Jungreis با سرمایه گذاری شرکت های Atlas Venture و North Bridge Venture Partners، چندین توسعه دهنده نرم افزار و معمار استخدام کردند و شروع به توسعه نرم افزار Revit با زبان C++ در پلتفرم Microsoft Windows کردند. در سال ۱۹۹۹، آنها Dave Lemont را به عنوان CEO، Jon Hirschtick، موسس نرم افزار Solidworks و Arol Wolford، موسس شرکت CMD Group را به عنوان اعضای هیات مدیره استخدام کردند.

نام این شرکت در ژانویه سال ۲۰۰۰ به Revit Technology Corporation تغییر یافت و Revit 1 در پنجم آوریل سال ۲۰۰۰ عرضه شد. این نرم افزار به سرعت پیشرفت کرد و ورژن های ۲، ۳، ۳.۱، ۴ و ۴.۱ به ترتیب در آگوست ۲۰۰۰، اکتبر ۲۰۰۰، فوریه ۲۰۰۱، نوامبر ۲۰۰۱ و ژانویه ۲۰۰۲ عرضه شدند.

1- فایل پروژه Revit رویت خود را در بخش سفارش فوری پروژه ارسال کنید.

۲- بعد از آنکه شما  همه خواسته های مورد نظرتان را در مورد پروژه ذکر کردید، کارشناس مربوطه، قیمت پروژه و زمان مورد نیاز برای انجام آن را تعیین می کند، پس از آن سایت استاد پروژه با شما تماس می گیرد و قیمت مورد نظر را به شما اطلاع می دهد.

۳- در صورت توافق بین سایت استاد پروژه و شما، ۳۰ درصد از مبلغ کل انجام پروژه در ابتدای کار دریافت می گردد.

۴- پس از به اتمام رسیدن پروژه، سایت با نشان دادن نتایج پروژه و  تایید شما، بقیه هزینه دریافت و پروژه به صورت کامل تحویل داده می شود.

۵- در صورت درخواست مشتری در ابتدای سفارش، توضیحات انجام پروژه در حین کار و یا بعد از انجام پروژه به صورت فیلمی از تصویر کارهای انجام شده در رایانه و یا صدای ضبط شده و… (طبق درخواست شما) در اختیار شما قرار می گیرد.

همه سفارشات دریافتی سایت استاد پروژه تا حداکثر ۶ ساعت پس از ثبت سفارش، با شخص ارسال کننده سفارش تماس گرفته می شود. سایت استاد پروژه برای انکه سفارش دهنده کمترین هزینه ممکن را برای انجام پروژه متحمل شود، حداکثر ۲۴ ساعت زمان نیاز دارد تا مناسب ترین متخصص را انتخاب کند.

– همه پروژه های علمی با در نظر گرفتن نوع پروژه (پروژه درسی،پروژه پایانی،پایان نامه و.. ) دارای جزئیات گسترده و متفاوتی هستند و عموما دارای بخش های مختلفی می باشند. بنابرین هزینه انجام پروژه با توجه به جزئیاتی که شما خواهان بودن آنها در پروژه هستید، متغیر خواهد بود. لذا باید توسط مهندس مرتبط، پروژه شما بررسی و مبلغ مشخص گردد.

– پروژه ی رویت Revit شما بصورت رقابتی بین مهندسین مجرب ما به عرضه گذاشته می شود و هر مهندسی که پیشنهاد انجام پروژه شما را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن را به سایت استاد پروژه بدهد، در صورت تایید مبلغ اعلام شده توسط شما، پروژه به وی واگذاری می شود.

1- تا ۴۸ ساعت پس از انجام پروژه شما ضمانت (گارانتی) اصلاح و رفع مشکل خواهید داشت که در صورت وجود هرگونه مشکل مرتبط با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسراع وقت اصلاح خواهند شد.

۲- پس از تایید پروژه از جانب مشتری هزینه ی دریافتی به متخصص پرداخت می شود.

 پروژه خود را از طریق لینک زیر سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان(حداکثر ۶ ساعت) با شما برای انجام آن تماس گرفته شود.(پشتیبانی تلفنی ۰۹۳۸۴۵۸۸۵۵۸)