انجام پروژه سالیدورک SolidWorks

در بخش انجام پروژه سالیدورک SolidWorks متخصصین طراحی صنعتی  پروژه های متعددی در کارنامه خود دارند. همواره  هدف ما این بوده است که گروهی از برترین متخصصین سالیدورک SolidWorks را دور هم گرد آوریم تا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام پروژه سالیدورک SolidWorks شما را بر عهده بگیرند.

نرم افزار سالیدورک solidworks یکی از قویترین نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی صنعتی است که توسط شرکت فرانسوی داسو Dassault ساخته شده است. این نرم افزار دارای سه محیط قطعه part، مونتاژ Assembly و ترسیم Drawing می باشد که محیط اول و دوم برای طراحی قطعات و اتصال آن ها به یکدیگر است ومحیط سوم برای ایجاد سه نما از مدل طراحی شده مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیح مختصری از نرم افزار سالیدورک SolidWorks

این شرکت در سال ۱۹۹۳ توسط یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه فناوری ماساچوست Massachusetts Institute of Technology ایجاد شد. اولین محصول این شرکت در سال ۱۹۹۵ به نام نرم‌افزار سالیدورکس ۹۵ SolidWorks برای رقابت با نرم‌افزارهای آمریکایی مکانیکال دسکتاپ Mechanical Desktop و اینونتور Autodesk Inventor  که هر دو زیرمجموعه شرکت عظیم آتودسک Autodesk هستند، روانه بازار جهانی کرد. ازقابلیت های این نرم‌افزار ارزان توانایی انجام انواع طراحی های صنعتی قابل رقابت با نرم‌افزارهای طراحی موجود در بازار جهانی است. در سال ۱۹۹۷ شرکت فرانسوی داسو سیستم Dassault Systèmes که شهرتش بیشتر بخاطر ساخت نرم‌افزار قدرتمند و گران‌قیمت کتیا CATIA Software است با خرید سهام شرکت سالیدورکس SolidWorks Company به ارزش ۳۱ میلیون دلار، همه سهام این شرکت را در سال ۲۰۰۱ به نام خود کرد و با عرضه نرم‌افزار سالیدورکس SolidWorks Software در کنار نرم‌افزار کتیا CATIA Software بیشترین سهم را در میان شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزارهای طراحی سه بعدی از آن خود کرد.

عنوان

  1. محیط جذاب که مانع از خستگی کاربر در مدت زمان طولانی از استفاده از آن می شود.
  2. سرعت بالاتر نسبت به سایر نرم‌افزارها
  3. قابلیت طراحی برای تمامی نرم‌افزارهای ماشین کاری (edge cam, master cam, power mill…) و نرم‌افزارهای تحلیل (Ansys, Adams, Abaqus, Cosmos…)
  4. امکان معادله‌نویسی بین پارامترها و انداز‌ه‌ گذاری های مختلف در مدل
  5. امکان استفاده از جداول طراحی (Design Table) به منظور برقراری ارتباط بین اندازه‌ها و معادلات در محیط اکسل
  6. امکان ایجاد نماهای انفجاری (exploded view) و تهیه فیلم و انیمیشن از مدل انفجاری در طی مونتاژ یا دمونتاژ شدن مدل

1- پروژه سالیدورک SolidWork خودتان را در بخش سفارش فوری پروژه سفارش دهید.

۲- پس از حداکثر ۶ ساعت با شما تماس گرفته می شود و با دریافت جزئیات بیشتر از پروژه شما و نظر کارشناس مربوطه، قیمت و زمان مورد نیاز برای انجام پروژه سالیدورک SolidWorks شما تعیین می شود.

۳- در صورت توافق، ۳۰ درصد هزینه انجام پروژه سالیدورک SolidWorks شما در ابتدای کار دریافت می گردد.

۴- بعد از پایان یافتن مرحله انجام پروژه سالیدورک SolidWorks با نشان دادن نتایج پروژه و تایید مشتری، بقیه مبلغ پروژه دریافت شده و پروژه سالیدورک SolidWorks به صورت کامل به شما تحویل داده می شود.

۵- در صورت درخواست مشتری در ابتدای سفارش، توضیحات نحوه انجام پروژه سالیدورک SolidWorksدر حین کار و یا بعد از انجام پروژه به صورت ویدئویی از صفحه لپتاپ و یا صدای ضبط شده و… (طبق درخواست مشتری) در اختیار او قرار می گیرد.

پروژه های مهندسی با توجه به نوع و حجم پروژه دارای جزئیات گسترده و متفاوتی هستند و معمولا دارای بخش های مختلفی می باشند. بنابرین هزینه انجام پروژه با توجه به خواسته های شما متغیر خواهد بود. بنابراین پروژه شما باید توسط متخصص استاد پروژه مورد بررسی قرار گیرد و  هزینه تعیین شود.

 برای انجام پروژه ی سالیدورک SolidWorks شما مناقصه ای بین متخصصین این زمینه صورت می گیرد و  در نهایت متخصصی که بیشترین تجربه را در زمینه پروژه شما دارد، آن را انجام می دهد؛ این متد تضمین کننده ی کیفیت و قیمت مناسب خدمات گروه استاد پروژه می باشد.

کلیه سفارشات حداکثر پس از ۶ ساعت پاسخ داده می شوند و حداکثر پس از ۲۴ ساعت مبلغ و متخصص مربوطه مشخص می گردد(این زمان برای تعیین متخصص قوی تر و با قیمت مناسب تر مورد نیاز می باشد).

1- تا دو روز بعد از انجام پروژه سالیدورک SolidWorks شما ضمانت اصلاح و رفع مشکل خواهید داشت که در صورت وجود هرگونه ایراد یا اشکال، متخصص موظف به رفع آن ها به صورت رایگان و در اسرع وقت خواهد شد.

۲- پس از تایید پروژه از جانب مشتری هزینه ی دریافتی برای متخصص واریز می گردد.

 پروژه سالیدورک SolidWorks خود را از طریق لینک زیر سفارش دهید تا از طرف تیم متخصص در زمینه طراحی صنعتی، در کوتاه ترین زمان ممکن(حداکثر ۶ ساعت) با شما برای انجام آن تماس گرفته شود.(پشتیبانی تلفنی، بخش مرتبط با پروژه های طراحی صنعتی ۰۹۳۸۴۵۸۸۵۵۸)

چنانچه تمایل به آشنایی با کاربردها و قابلیت های مختلف نرم افزار سالیدورک SolidWork دارید، می توانید به فروشگاه ما سر بزنید تا پروژه های مختلفی که متخصصین ما به کمک این نرم افزار انجام داده اند، مشاهده نموده و در صورت تمایل خریداری نمایید.