انجام پروژه های معماری با Archicad

آرشی کد پیشتاز ترین نرم افزار مدیریت  مدل سازی اطلاعات ساختمان (بیم) می باشد که توسط شرکت Graphisoft. عرضه شده است. این نرم افزار ابزاری دقیق برای طراحی پلان ساختمان ها و سازه های مورد نظر طراحان است . جالب است بدانید که  ArchiCAD اولین نرم افزاریست که برای ساخت و ارائه نقشه های معماری و عمران در حالت های دو بعدی و سه بعدی ساخته شده است.

 •  امکان ساخت انواع طرح های مورد نظر وجود دارد و میتوانید تمامی ایده های خود را اعم از نمای داخلی و خارجی طرح را به صورت عملی در بیاورید.
 •  امکان نمایش طرح بصورت های دو بعدی و سه بعدی وجود دارد.
 •  دارای امکانات اماده همچون در و پنجره برای قرار دادن در طرح
 •  نمایش همزمان اجزا و جزئیات مشخصات ساختمان
 •  امکان طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از ابزار موجود
 •  اعمال موقعیت قرار گیری پروژه مورد نظر و بررسی زاویه تابش نور خورشید برای تغییر موقعیت پروژه
 •  امکان نور پردازی و بررسی نور پردازی در ساعات شبانه روز
 •  امکان طراحی سازه های عظیم و کوچک در ابعاد و اندازه های مختلف
 •  امکان وارد کردن طرح ها و فایل های دو بعدی به برنامه معماری آرشیکد و تبدیل آنها به طرح های سه بعدی
 •  امکان برآورد کردن متره پروژه و جزئیات موجود همچون پنجره ها
 •  امکان افزودن و وارد کردن اشیای اضافی که در خود نرم افزار وجود ندارد
 •  امکان تهیه نما و پرسپکتیو و … در فضا های مختلف پروژه طراحی شده .
 •  امکان دریافت و خروجی گرفتن از سایر نرم افزار های مرتبط همچون نرم افزار رویت Autodesk Revit Architecture و اتوکد و … .

1- فایل پروژه آرشیکد ArchiCAD خود را در بخش سفارش فوری پروژه ارسال کنید.

۲- بعد از آنکه شما  همه خواسته های مورد نظرتان را در مورد پروژه ذکر کردید، کارشناس مربوطه، قیمت پروژه و زمان مورد نیاز برای انجام آن را تعیین می کند، پس از آن سایت استاد پروژه با شما تماس می گیرد و قیمت مورد نظر را به شما اطلاع می دهد.

۳- در صورت توافق بین سایت استاد پروژه و شما، ۳۰ درصد از مبلغ کل انجام پروژه در ابتدای کار دریافت می گردد.

۴- پس از به اتمام رسیدن پروژه، سایت با نشان دادن نتایج پروژه و  تایید شما، بقیه هزینه دریافت و پروژه به صورت کامل تحویل داده می شود.

۵- در صورت درخواست مشتری در ابتدای سفارش، توضیحات انجام پروژه در حین کار و یا بعد از انجام پروژه به صورت فیلمی از تصویر کارهای انجام شده در رایانه و یا صدای ضبط شده و… (طبق درخواست شما) در اختیار شما قرار می گیرد.

همه سفارشات دریافتی سایت استاد پروژه تا حداکثر ۶ ساعت پس از ثبت سفارش، با شخص ارسال کننده سفارش تماس گرفته می شود. سایت استاد پروژه برای انکه سفارش دهنده کمترین هزینه ممکن را برای انجام پروژه متحمل شود، حداکثر ۲۴ ساعت زمان نیاز دارد تا مناسب ترین متخصص را انتخاب کند.

– همه پروژه های علمی با در نظر گرفتن نوع پروژه (پروژه درسی،پروژه پایانی،پایان نامه و.. ) دارای جزئیات گسترده و متفاوتی هستند و عموما دارای بخش های مختلفی می باشند. بنابرین هزینه انجام پروژه با توجه به جزئیاتی که شما خواهان بودن آنها در پروژه هستید، متغیر خواهد بود. لذا باید توسط مهندس مرتبط، پروژه  شما بررسی و مبلغ مشخص گردد.

– پروژه ی ArchiCAD شما بصورت رقابتی بین مهندسین مجرب ما به عرضه گذاشته می شود و هر مهندسی که پیشنهاد انجام پروژه شما را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن را به سایت استاد پروژه بدهد، در صورت تایید مبلغ اعلام شده توسط شما، پروژه به وی واگذاری می شود.

1- تا ۴۸ ساعت پس از انجام پروژه شما ضمانت (گارانتی) اصلاح و رفع مشکل خواهید داشت که در صورت وجود هرگونه مشکل مرتبط با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسراع وقت اصلاح خواهند شد.

۲- پس از تایید پروژه از جانب مشتری هزینه ی دریافتی به متخصص پرداخت می شود.

پروژه خود را از طریق لینک زیر سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان(حداکثر ۶ ساعت) با شما برای انجام آن تماس گرفته شود.(پشتیبانی تلفنی ۰۹۳۸۴۵۸۸۵۵۸)