انجام پروژه شبکه عصبی

متخصصین استاد پروژه آمادگی آن را دارند که پروژه ی شبکه ی عصبی شما را با زبان های برنامه نویسی مختلف از جمله پایتون، ++R ، C ، جاوا و … با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام دهند. شیوه ی واگذاری پروژه ها به متخصصین در گروه استاد پروژه، همواره با در نظر گرفتن صلاحیت علمی و تعهد متخصصین و توجه به صرفه بودن هزینه ی انجام پروژه ها برای مشتریان گرامی بوده است.

همواره افتخار ما بوده است که در انجام پروژه های حوزه ی هوش مصنوعی جز اولین ها بوده ایم . با انجام پروژه های شبکه عصبی بی شمار از ابتدای فعالیت خود ، برترین متخصصین علمی کشور را گردآورده ایم که متعهدانه انجام پروژه شبکه عصبی شما را بر عهده بگیرند.

توضیحی مختصر از شبکه های عصبی:

یک شبکه عصبی مصنوعی (Artificial Neural Network – ANN) ایده ای برای پردازش اطلاعات است که ازسیستم عصبی زیستی الهام گرفته و مانند مغز به پردازش اطلاعات می‌پردازد. عنصر کلیدی این ایده، ساختار جدید سیستم پردازش اطلاعات است. این سیستم از شمار زیادی عناصر پردازشی فوق العاده بهم پیوسته به نام نورون‌ها (neurons) تشکیل شده که برای حل یک مسئله با هم هماهنگ عمل می‌کنند. شبکه ی عصبی مصنوعی به عنوان حوزه ای که همواره در زمینه یادگیری عمیق در حال گسترش و استفاده می باشد، بخش مهمی از علم یادگیری ماشین که این روزها توجه بسیاری به خود جلب کرده است را تشکیل می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شبکه های عصبی و یا نحوه سفارش پروژه و انجام آن، بر روی بخش مورد نظر کلیک نمایید

شبکه‌های عصبی‌ که از طریق شبیه‌سازی و برنامه‌نویسی ساخته می‌شوند، شبکه‌ی عصبی مصنوعی (ANN) نامیده می‌شوند تا نسبت‌ به شبکه‌های عصبی حقیقی (مجموعه‌های سلول‌های مغزی متصل) که داخل مغز ما هستند متمایز شوند. و اینجا هم منظور  همان شبکه‌ی عصبی مصنوعی است.

یک شبکه عصبی مصنوعی، از سه لایه ی ورودی، خروجی و پردازش تشکیل می‌شود. هر لایه شامل گروهی از سلول‌های عصبی (نورون) است که عموماً با کلیه ی نورون‌های لایه‌های دیگر در ارتباط هستند، مگر این که کاربر ارتباط بین نورون‌ها را محدود کند؛ ولی نورون‌های هر لایه با سایر نورون‌های همان لایه، ارتباطی ندارند.

نورون کوچک‌ترین واحد پردازشگر اطلاعات است که اساس عملکرد شبکه‌های عصبی را تشکیل می‌دهد. یک شبکه ی عصبی مجموعه‌ای از نورون‌هاست که با قرار گرفتن در لایه‌های مختلف، معماری خاصی را بر مبنای ارتباطات بین نورون‌ها در لایه‌های مختلف تشکیل می‌دهند. نورون می‌تواند یک تابع ریاضی غیرخطی باشد، در نتیجه یک شبکه ی عصبی که از اجتماع این نورون‌ها تشکیل می‌شود، نیز می‌تواند یک سامانه ی کاملاً پیچیده و غیرخطی باشد. در شبکه ی عصبی هر نورون به‌طور مستقل عمل می‌کند و رفتار کلی شبکه، برآیند رفتار نورون‌های متعدد است. به عبارت دیگر، نورون‌ها در یک روند همکاری، یکدیگر را تصحیح می‌کنند.

امروزه به قدری استفاده از سیستم‌های هوشمند و به ویژه شبکه عصبی مصنوعی گسترده شده است که می توان این ابزارها را در ردیف عملیات پایه ریاضی و به عنوان ابزارهای عمومی و مشترک، طبقه‌بندی کرد. چرا که کمتر رشته دانشگاهی است که نیازی به تحلیل، تصمیم‌گیری، تخمین، پیش‌بینی، طراحی و ساخت داشته باشد و در آن از موضوع شبکه‌های عصبی استفاده نشده باشد.

انواع مختلفی از مدل‌های محاسباتی تحت عنوان کلی شبکه‌های عصبی مصنوعی معرفی شده اند که هر یک برای دسته‌ای از کاربردها قابل استفاده هستند و در هر کدام از وجه مشخصی از قابلیت‌ها و خصوصیات مغز انسان الهام گرفته شده است.

  • پرسپترون چند‌لایه یا MLP
  •  شبکه های عصبی شعاعی یا RBF
  • ماشین‌های بردار پشتیبان یا SVM
  • نگاشت‌های خود‌سازمان‌ده یا SOM
  • یادگیرنده رقمی‌ساز بردار یا LVQ
  • شبکه عصبی هاپفیلد یا Hopfield

1- پروژه خود را در بخش سفارش فوری پروژه سفارش دهید.

۲- با شما تماس گرفته می شود و با ذکر جزییات بیشتر از پروژه تان و نظر کارشناس مربوطه، قیمت پروژه و زمان مورد نیاز برای انجام آن تعیین می شود

۳- در صورت توافق، ۳۰ درصد هزینه انجام پروژه در ابتدای کار دریافت می گردد

۴- در پایان انجام پروژه با نشان دادن نتایج پروژه و تایید مشتری، بقیه هزینه دریافت و پروژه به صورت کامل تحویل داده می شود

۵- در صورت درخواست مشتری در ابتدای سفارش، توضیحات انجام پروژه در حین کار و یا بعد از انجام پروژه به صورت ویدئویی از صفحه لب تاب و یا صدای ضبط شده و… (طبق درخواست مشتری) در اختیار او قرار می گیرد.

– پروژه های مهندسی با توجه به نوع پروژه (پروژه درسی،مشاوره پروژه پایانی،پایان نامه و.. ) دارای جزئیات گسترده و متفاوتی هستند و عموما دارای بخش های مختلفی می باشند. بنابرین هزینه انجام پروژه با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر خواهد بود. لذا باید توسط کارشناس مربوطه پروژه متلب شما بررسی و تعیین هزینه شود.

– پروژه ی شبکه عصبی شما بصورت رقابتی بین متخصصین ما واگذاری و انجام می شود و این متد تضمین کننده ی کیفیت و قیمت مناسب خدمات گروه استاد پروژه می باشد.

کلیه سفارشات حداکثر پس از ۶ ساعت پاسخ داده می شوند و حداکثر پس از ۲۴ ساعت هزینه و متخصص مربوط به پروژه شما مشخص می گردد. (این زمان برای تعیین متخصص قوی تر و با قیمت مناسب تر نیاز می باشد).

1- تا دو روز بعد از انجام پروژه تان ضمانت (گارانتی) اصلاح و رفع مشکل خواهید داشت که در صورت وجود هرگونه ایراد یا اشکال مرتبط با سفارش شما، به صورت رایگان و در اسراع وقت اصلاح خواهند شد.

۲- پس از تایید پروژه از جانب مشتری هزینه ی دریافتی برای متخصص واریز می گردد.

 پروژه خود را از طریق لینک زیر سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان(حداکثر ۶ ساعت) با شما برای انجام آن تماس گرفته شود.(پشتیبانی تلفنی ۰۹۳۸۴۵۸۸۵۵۸)